2 парчиња C-Зрак Подемен Плоча за Openbuilds CNC 3D Принтери Делови
Ново

2 парчиња C-Зрак Подемен Плоча за Openbuilds CNC 3D Принтери Делови

DEN 764.00
DEN 848.64

Во форма достапна за нарачката


C-Зрак Подемен Плоча е специјално дизајниран за да даде чист и компактен изглед, додека се возела во внатрешноста на C-зрак Линеарна Железнички Систем користење на Мини V Тркала.
Детали За Производот
Количина. 1
6061 - T5 Плоча
6mm Дебели
Вдлабнати завртка џебови за да се обезбеди Флеш Месеци
Пред-прислушувани Дупки за Монтажа C-Зрак Столб Плочи
Прилагодливи Центар Дупка Планината овозможи Појас Actuator конфигурации
Елоксирани Алуминиумски
Боја : Црна

Главните својства

Број На Модел На:
C-Зрак Подемен Плоча
Бренд Име:
REPRAP
Тип На Објект:
Приклучи Плоча

Избор на купувачот