2017 Лето Плус Големина Жените Чипка Комбинација Долг Фустан V деколте, Цврсти Секси Домот Макси Фустани Голема Големина 4XL 5XL 6XL Жените Облека
Ново

2017 Лето Плус Големина Жените Чипка Комбинација Долг Фустан V деколте, Цврсти Секси Домот Макси Фустани Голема Големина 4XL

DEN 1510.00
DEN 1987.20

Во форма достапна за нарачката


$ДОЛАРИ 10.92
$11.98 ДОЛАРИ
$ДОЛАРИ 13.98
$ДОЛАРИ 12.71
$ДОЛАРИ, 12.98
$11.98 ДОЛАРИ
$ДОЛАРИ 12.91
ГОЛЕМИНА
МОДЕЛ ШОУ
$ДОЛАРИ 10.92
$11.98 ДОЛАРИ
$ДОЛАРИ 13.98
$ДОЛАРИ 12.71
$ДОЛАРИ, 12.98
$11.98 ДОЛАРИ
$ДОЛАРИ 12.91

Главните својства

Големина:
XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
Директно
Деколте:
V Деколте
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Декорација:
Чипка
Материјал:
Spandex,Полиестер
Сезоната:
Лето
Стил:
Краток
Бренд Име:
COCOEPPS
Половината:
Империја
Sleeve Должина(cm):
Врвка за околу
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
макси фустан
Ткаенина Тип:
Џерси Chiffon
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Избор на купувачот