2 парчиња Стабилизатор голема моќ Бар Линк одговара за Land Rover DISCOVERY II 1999-2004 , RGD100682
Ново

2 парчиња Стабилизатор голема моќ Бар Линк одговара за Land Rover DISCOVERY II 1999-2004 , RGD100682

DEN 2076.00
DEN 2208.00

Во форма достапна за нарачката


Злато Снабдувач
2 парчиња Стабилизатор голема моќ Бар Линк одговара за Land Rover DISCOVERY II 1999-2004
Должина [mm] : 157.8
Надворешниот Тема [mm] : M 12 x 1.25
Тема Должина [mm] : 35
Тема Должина [mm] : 25 Производот Одговара За Годината Направи Детали 1999-2004 Land Rover Land Rover DISCOVERY II 1999-2004 1999-2004 Land Rover Land Rover DISCOVERY Мк II 1999-2004
Answer : ___________________________ Note :
Ние не сме 100% сигурни дека за овие апликација , апликацијата информации се само за повикување само. ве молиме проверете фотографии, од различни агли внимателно пред цел да бидете сигурни дека ќе цел точниот производ. Фотографиите се преземени од actuall .ние гарантираме за добар квалитет и прифатлива цена.Ве молиме продавница со доверба.
1.Исто така се гарантира гаранција од 1 месец од датира од продажба за дефекти во материјалот и изработката.
2.Следење БР.ќе биде достапна и ажурирање на Aliexpress по 1-2 работни дена.
Се надеваме дека ќе биде задоволен со оваа набавка.Никакви проблеми,ве молиме ги споделите со нас пред да замине на повратни информации.
Ние снабдување со бесплатен превозот услуги,со користење на КИНА ПОСТ .Секоја парцела е испратен од страна на Курир Код број бидејќи е побезбеден.
1.Ние нудиме 1 месеци ограничена Гаранција на Производителот за неисправни предмети(исклучувајќи предмети оштетени или злоупотребува по приемот).
2.Ако имате било какви проблеми со објектот примена,ве Молиме да не известите во рок од 7 дена откако ќе се примени.ве молиме контактирајте со нас пред да испратите предмети назад.ако проблемот навистина постои,замена или рефундирање е достапно откако ќе добиете предмети во добра состојба.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% клиент statisfaction!Позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни овозможи со можност да се поправи сите проблеми пред да замине на неутрален или негативен фидбек. За најбрзиот одговор ве молиме контактирајте со нас преку пораки. Ние искрено го цениме вашиот бизнис.
1.Ние ги користиме Зачувам Плаќање.Зачувам Поддржува : со Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски Трансфер итн.
2.Ве молиме да се направи Исплата во рок од 3 дена по донесување на наредбата.

Главните својства

Материјал Тип:
исто како и оригинални делови
Објектот Тежина:
0.5
Земја/Регион на Производство:
CN
Land Rover Модел:
Discovery
Бренд Име:
TAHIKO
Специјални Функции:
iso91001
Поставување на Возило:
Лево
За Возило Брендови/Модел:
Land Rover
Производителот Дел Број:
EMN-0010621
Откритие На Годината:
1994 година
Состојба:
Нови
Гаранција:
Yes
Земја на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
EMN-0010621
Надворешниот Тема [mm]:
M 12 x 1,25
Должина [mm]:
157,8
UPC:
606089357372
Тема Должина [mm]:
25

Избор на купувачот