[BYSIFA] Зелена Портокал Свила Шамија Мода Жените Нов Дизајн Тенки Долги Марами 180*70cm Пролет, Есен Домот парична Казна Сатенски Марами
Ново

[BYSIFA] Зелена Портокал Свила Шамија Мода Жените Нов Дизајн Тенки Долги Марами 180*70cm Пролет, Есен Домот парична Казна Сатенски

DEN 380.00
DEN 585.12

Во форма достапна за нарачката


1.Материјал : 100% Чист Mulberry Свила.
2.Големина : 180*110cm.
3.Боја : Зелена Портокал.
4.Погоден За : Жените,Девојка.
5.Погоден За Сезони : Пролет,Есен,Лето,Зима.
6.Изработка : Печатена.
2017 Нов Дизајн Свила Шамија Shawl,180*70cm Супер Големи Дизајн,постојат повеќе намена во различни сезона,можете да го користите да се задржи топло во ладна зима,како модни додатоци во пролет, есен,како плажа свила обвива во лето .и Pendant дизајн,нека ви биде повеќе карактеристика на личноста,и вие не се грижите за користење на силен ветар.100% mulberry свила влакна,така што ќе може да се чувствуваат повеќе silkly,поудобно,heathy.
Детали слика

Главните својства

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Број На Модел На:
BSH-ZXF004-1-1
Материјал:
Свила
Марами Тип:
Шамија
Марами Должина:
>175cm
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
BYSIFA
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Suitble За Сезона:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Материјал Состав:
100% Чиста Свила Mulberry
Големина:
180*70cm
Погоден за:
жените,девојка
изработка:
Шевови
боја:
зелена портокал
is_customized:
Yes
Пакет:
Бренд Подарок Торба+ opp вреќа

Избор на купувачот