2017 Мали Димензии 35 CM Зголеми Венец Свила Флорални Дома Ѕид Оркестарот Вештачки Гарланд за Божиќ Свадба и Други Фестивал
Ново

2017 Мали Димензии 35 CM Зголеми Венец Свила Флорални Дома Ѕид Оркестарот Вештачки Гарланд за Божиќ Свадба и Други Фестивал

DEN 844.00
DEN 1156.32

Во форма достапна за нарачката


Мала Големина од 35 СМ Зголеми Венец Свила Флорални Дома Ѕид Оркестарот Вештачки Гарланд за Божиќ Свадба Фестивал
Карактеристики :
1. На високо-одделение свила цвет, таписерии изработка, пристојно и fashinable со различни цвеќиња, убава боја и текстура да врши шарм, да осветлена маса или ѕид веднаш.
2. Погоден за надворешно, дневна соба, hotel, свадба сцена и вила декорација, исто така, може да како фотографија позадина, пред вратата и така натаму
Производ Параметри :
1. Материјал : СТП филм
2. Дијаметар : за 35cm/13.78 во
Пакување Листа : Гарланд * 1

Главните својства

Големина:
M
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Број На Модел На:
Никој
Стил:
Цвет
Повод:
катира партија дома декорација
Материјал:
Сапун
Апликацијата Сцена:
Подарок, дома декорација,
Апликација За Фестивалот:
Свадба, Забава,Божиќ
Карактеристика 2:
Дома креативна декорација сапун цвет
функција 3:
Занает Floristry
карактеристика 4:
Мирис Сапун Лажни Цвеќиња
Големина:
35 CM
Dropshipping:
Поддршка
Тип:
Венец

Избор на купувачот