Криејтив Канцелариски СТП Молив Торба Симпатична Јагода Студент Училиште Кеси за Деца Молив Торбичка со Висок Капацитет Estuche Escolar
Ново

Криејтив Канцелариски СТП Молив Торба Симпатична Јагода Студент Училиште Кеси за Деца Молив Торбичка со Висок Капацитет Estuche

DEN 94.00
DEN 110.40

Во форма достапна за нарачката


Големина : 19 * 8cm Тежина : 56 G
Материјал : СТП
Парцели вклучуваат : 1pc x молив случај

Главните својства

боја:
Испрати По Случаен Избор
Бренд Име:
XYDDJYNL
Возраст:
>6 години
Употреба:
Училишта & Канцеларии
Новина:
Yes
Број На Модел На:
F048
Тип:
Молив Торба
Материјал:
кожа
Тип:
Молив Торба
Тврдост:
Мека
Боја:
погледни го слика
Текстурата на материјалот:
Кожата
Пол:
Општи

Избор на купувачот