Новороденче облека облека се облекуваат Врзување чвор шапка &Панталона Поставите Бебето mohair Долг цилиндричен шапка панталона overrall поставите момче девојка фото ре
Ново

Новороденче облека облека се облекуваат Врзување чвор шапка &Панталона Поставите Бебето mohair Долг цилиндричен шапка панталона

DEN 864.00

Во форма достапна за нарачката

Новороденче Врзување чвор шапка &Панталона Поставите Бебето mohair Долг цилиндричен шапка панталона overrall поставите Момче девојка фото реквизити сет
Целосно рачно изработени Новороденче големина

Главните својства

Дете НИ Големина:
Новороденче
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Бохемски
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Појас
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
V Деколте
Бренд Име:
SexeMara
Outerwear Тип:
Грб
Ткаенина Тип:
Twill
Материјал Состав:
mohair
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
MY-1
Шаблон Тип:
Геометриски
Материјал:
Волна

Избор на купувачот