Jocoo Jolee Морнарица Цвет Печати Двојно V Вратот Cami Се Облекуваат Жените Плажа Облечи Шпагети Рака Без Ракави Секси Лизга Фустан
Ново

Jocoo Jolee Морнарица Цвет Печати Двојно V Вратот Cami Се Облекуваат Жените Плажа Облечи Шпагети Рака Без Ракави Секси Лизга

DEN 515.00
DEN 918.72

Во форма достапна за нарачката


Големина S M L XL CM Инчен CM Инчен CM Инчен CM Инчен Биста 82 32.28 88 34.65 94 37.01 100 39.37 Половината 70 27.56 76 29.92 82 32.28 88 34.65 Хип 90 35.43 96 37.80 102 40.16 106 41.73 Должина(Со Рака Должина) 84 33.07 85 33.46 86 33.86 87 34.25

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
Jocoo Jolee
Материјал:
Lanon,Микрофибер
Половината:
Империја
Број На Модел На:
DR007
Декорација:
Никој
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Деколте:
V Деколте
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Плажа

Избор на купувачот