4in1 200W Двојна USB Автомобил Адаптер за полнење Мултифункционален запалка приклучок за Штекер Моќ Инвертер автомобил accessaries Автомобил-стил
Ново

4in1 200W Двојна USB Автомобил Адаптер за полнење Мултифункционален запалка приклучок за Штекер Моќ Инвертер автомобил accessaries

DEN 1336.00
DEN 1882.08

Во форма достапна за нарачката

запалка приклучок за контактот, можете да го поврзете Ipad, навигација, дигитални камери, конзоли за игри, MP3 и други дигитални производи.4 НА
Оперативен температура : 0 ° C до 40 ° C
Погоден опсег : за мобилни телефони, навигација, дигитални камери, конзоли за игри, MP3 и други дигитални производи. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Не приклучок во моќта на џек! 1 x автомобили инвертер
1 сет на додатоци
1 X упатство
1. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме да го отстраните производ од цигара полесни кога ќе ја остави колата. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Карактеристики На Производот :
1.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.5 КГ
Производ Големина : 20. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Вметнете во USB адаптер во запалка приклучок за во внатрешноста на автомобилот, тогаш автомобил запалка приклучок за светилки може да се запали, ако не се светли, ве молиме проверете коло е кратки-коло, или дали осигурувачот е разнесени. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Вграден систем за ладење вентилатор, 200 W моќ, стабилни перформанси.5 cm
Запалка приклучок линија должина (вклучувајќи запалка приклучок за приклучок) : 95 CM
Технички Параметри :
Максимум континуирана моќност : 200 W, максималното оптоварување моќ : 400 W
Не оптоварување тековната
Влезен напон; 12 V
3 дупка приклучок за излез : 115 V
USB излез : 2 ПАРЧИЊА 2. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние само брод да се потврди цел адреси. Роман 200 W автомобили инвертер автомобил полнач лесно да се одржи во автомобил, постабилна и посигурна. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.АБС материјал : употреба на високо квалитетни пластични материјали, високо-квалитетни, сјајна. Овој производ е само погодна за полнење на возилото, не се користат да пушат. Време На Испорака :
1.
Име : 200 W автомобили инвертер
Бренд : ТИРОЛ
Потекло : Ningbo
Боја : Црна
Материјал : ABS + ПВЦ
Тежина : 0. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Заштита коло, батеријата напон, детекција, во текот напон заштита, батерија undervoltage заштита. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).

Главните својства

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Од Моќ:
200W
Материјал Тип:
ABS + ПВЦ
Интерфејс:
USB2.0
Објектот Големина:
20.9 * 5.5 * 3.5 cm
Објектот Тежина:
418g
Напон:
12V
Име На Модел:
Автомобили Инвертер
Специјални Функции:
Поддршка мулти-бесплатно
Бренд Име:
VODOOL

Избор на купувачот