Бесплатен превозот ABS Бакар никел позлатен 17 копчиња кларинет,бела,розова,сина Бб кларинет правец на инструмент пофална крпа кутија
Ново

Бесплатен превозот ABS Бакар никел позлатен 17 копчиња кларинет,бела,розова,сина Бб кларинет правец на инструмент пофална крпа

DEN 3988.32

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Број На Модел На:
d52
Бренд Име:
nux
Тело Материјал:
ABS смола
Клучни материјал:
Бакар-Никел
Тон:
Bb
Број на Копчиња:
17
Површината Материјал:
Никел позлатен

Избор на купувачот