(10Pcs=1lot ! ) Бесплатен Превозот Златен Песок Lampwork Стакло Европската Шарм Монистра 10x14mm Изберете Боја За Изработка на Накит
Ново

(10Pcs=1lot ! ) Бесплатен Превозот Златен Песок Lampwork Стакло Европската Шарм Монистра 10x14mm Изберете Боја За Изработка на

DEN 76.00
DEN 101.76

Во форма достапна за нарачката


Почитувани Купувачи :
Кина Пост incerase 30% превозот цена за сите мал пакет
Значи ние треба да додадете некои цената на секој производ во оваа ситуација
Се надевам дека вашиот разбере
Tonyandbeads
Бесплатен Превозот Златен Песок Lampwork Стакло Европската Шарм Spacer Монистра 10x14mm
Изберете Боја Ве Молам!
Ќе добиете една слична на фотографијата. Боја и Модели може да се разликува, бидејќи на различни акции.
Напомена : старите клиентот може да се добие сите наши фото без лого.
повеќе од 10 Strands ве молиме контактирајте тони за да добиете пониска цена.

Главните својства

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
30G
Број На Модел На:
Lampwork
Бренд Име:
Тони и Монистра
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Стакло

Избор на купувачот