7/8*10-11mm 100Pcs Лакови море Отвори Бисер морска ѕвезда Conch Кристал Помине Шарм Злато Позлатен Легура Помине Уметност Украси ##2695-2718
Ново

7/8*10-11mm 100Pcs Лакови море Отвори Бисер морска ѕвезда Conch Кристал Помине Шарм Злато Позлатен Легура Помине Уметност Украси

DEN 729.60

Во форма достапна за нарачката


7/8*10-11mm 100 Pcs Лакови море Отвори Бисер морска ѕвезда Conch Кристал Помине Шарм Злато Позлатен Легура Помине Уметност Украси ML2695-2718
Како да се купат ??
ве молиме оставете го реден број (MOQ 20pcs секој дизајн) или ние ќе се измеша дизајни за вас !!!!
Материјал : Метал, Кристал
Количина : 100pcs
Пакет : OPP вреќа/многу
Големина : 4*7.5 mm,9*12.5 mm 10*12mm, 6*7mm..
Повеќе од $500 бесплатен превозот од DHL/Федекс. голема количина во акции за брза испорака. ако вашата цел е повеќе од $500, слободен брод трошоците преку DHL,Fedex, UPS-от., ние имаме повеќе од 2000designs помине уметност и ноктите алатки производи, може да бидете сигурни дека нашиот квалитет и цена е најниска , ако ви треба било на предмети, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обезбедат повеќе дизајни и најниска цена за вас ! ви благодариме за вашиот пристап до нашата веб-страница

Главните својства

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Бренд Име:
MingLee
Количина:
455656
Број На Модел На:
ML
Големина:
ss16
Материјал:
Акрилик
Тежина:
14g
пакет тркала:
Мешани Сјајот Помине Уметност Тркала
предмети:
Остри Крајот Кристал Шарени Rhinestones
Обликот:
Остри Крајот
Пакет:
1wheels
Материјали:
Акрилик
Бои:
Мешани Бои
големина на предмети:
SS16
Примена:
Нокти Помине Уметност Декорација
Продажба:
Трговија на големо
Производи:
сјае кристал

Избор на купувачот