децата двојно кавга дизајн на облека бебе девојките долгите ракави кошули за промет на големо
Ново

децата двојно кавга дизајн на облека бебе девојките долгите ракави кошули за промет на големо

DEN 24000.00

Во форма достапна за нарачката

да може да се меша било која боја и големина!може да се одлучи што големина и боја ! печати дизајн треба да додадете други такса,pls ме контактирате доколку ви треба помалку потоа 100pcs,исто така може да ви понуди,но цената ќе се додаде,pls ме контактирате 4 : материјал : 95% памук, 5%spandex ОЕМ БРЗА ИСПОРАКА ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ ПОНИСКА ЦЕНА НАЈДОБРА УСЛУГА 1 : сите производи да може да се меша бојата,само да ме остави порака за она што ви треба.
најмалку 2 парчиња боја и големина можете да изберете било quastion можете да cotact мене^^ 2 : за превозот :
производство на времето обично е 15-20day! pls плаќаат со paypal или продолжување на времето за испорака
1-40kg ќе брод од ups-от или fedex , време на испорака : 5-7days
40-100kg ќе брод од страна на dhl , време на испорака : 3 дневна 3 : прифати прилагодено дизајн и печатење облека 5 : деца големина : 3m,6m,9m,12m,18 милиони,2t,3t,4t,5t,6t,7t,8t,10t,12t боја : како следете ги слик
децата двојно кавга дизајн на облека бебе девојките долгите ракави кошули за промет на големо

Главните својства

Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Памук,Spandex
Бренд Име:
sweetypplain
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
BF-CTT-040
Облека Должина:
Редовни
боја:
можете да изберете боја картичка
превозот:
DHL, UPS-от, FedEx,EMS
Сезоната:
Зима
квалитет:
Висок квалитет
цена:
Конкурентна
Материјал:
95% памук и 5% spandex
Возрасна Група:
Деца од 0-12years
MOQ:
може да се измеша големини и бои
Ткаенина Тип:
сплетам памук
Име:
Кошули

Избор на купувачот