SOARIN Солидна се Соочуваат со Крпа Strandlaken Брз Сува Крпа Absorvente Handdoeken Katoen Toallero Plaid Лето Пешкири За на Плажа Крпа
Ново

SOARIN Солидна се Соочуваат со Крпа Strandlaken Брз Сува Крпа Absorvente Handdoeken Katoen Toallero Plaid Лето Пешкири За на

DEN 372.00
DEN 620.64

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
34x74cm
Расположливиот:
No
Тежина:
100g
Функција:
Машина Перат,Компресирана,Брз-Сува
Апсорпција:
15s-20
Стил:
Dobby
Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Бренд Име:
SOARIN
Тип:
се соочуваат со крпа
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Plaid
Обликот:
правоаголник
боја:
сино зелена сива
Тежина:
100g
Големина:
34x74cm
За луѓето:
Возрасни
Материјал:
Памук
Користете прилики:
Бања
Тип:
strandlaken
Type1:
toallas
Type2:
handdoeken
type3:
крпи бања

Избор на купувачот