HUGSIDEA 3PCS Бања Капак Тоалет Седиште Покрие Пиедестал Килим Мода Сончоглед Контура Тепих Не се Лизга Кат Вратата Мат за Домаќинство
Ново

HUGSIDEA 3PCS Бања Капак Тоалет Седиште Покрие Пиедестал Килим Мода Сончоглед Контура Тепих Не се Лизга Кат Вратата Мат за Домаќинство

DEN 1008.00
DEN 1343.52

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на HUGSIDEA Дома Декор;"прегратка креативност,прегратка живот",HUGSIDEA ви донесе во magin царство.
Во HUGSIDEA Дома Декор Продавница,може да се создаде модерна уметност дома.
Било која слика сакате дека ние може да се печатат на нашите производи.Само сега.
- стануваат ВИП,се повеќе се изненади и попуст;
,ќе добиете попуст информации во најрано време;
Ве молиме имајте во предвид : Ние се предвидени капка превозот услуга,исто така може да испрати фотографија до вас за препродава; Ако одобрението за промет на големо,pls , ние ќе ви даде најдобра цена; Добредојдени да се прилагоди сопствена слика на нашата произведува.pls ; Ако го купите за заштита на времето истекува,pls и ние може да ви помогне да продолжи тоа.

Главните својства

Расположливиот:
No
Број На Модел На:
CP
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
HUGSIDEA
Тип:
Overcoat Тоалет Случај
Стил:
Три парче Сет
Материјал:
Памук Linter
Објектот:
бања прибор
боја:
Како што сликите покажуваат
Пакет вклучувајќи:
бања килим,контура мат,тоалет капакот на резервоарот врвот опфаќа
Функција:
не се лизга,трајни,перат,декоративни,топло
Стил Име:
персоналните бања килими поставува
Дизајн Име:
3 парче бања област килим поставува
Употреба:
бања, кујна кат отворен и затворен мат
Моделот име:
цветни тоалет седиште резервоар врвот опфаќа

Избор на купувачот