Спријатели 10 Бои 0.38 mm парична Казна Лагер Преглед Линија Цртање Марк Пен Цртан филм Манга Цртање Уметност Резерви Скица Удар Уметност Маркер
Ново

Спријатели 10 Бои 0.38 mm парична Казна Лагер Преглед Линија Цртање Марк Пен Цртан филм Манга Цртање Уметност Резерви Скица Удар

DEN 263.04

Во форма достапна за нарачката

Спријатели 10 Бои 0.38 mm парична Казна Лагер Преглед Линија Цртање Марк Пен Цртан филм Манга Цртање Уметност Резерви Скица Удар Уметност Маркер

Главните својства

Тип:
Уметноста Маркер
Печат:
No
Пакување:
Сет
Број На Модел На:
BF153
Бренд Име:
спријатели
Erasable Или Не:
No
Боја Количина:
10
Квантитет На Пакет:
10

Избор на купувачот