12pcs/многу Најновите Жените Мода бакар Минималистички срцето Knotting Отворање на Бакар нараквици Алки најдобар подарок за девојка
Ново

12pcs/многу Најновите Жените Мода бакар Минималистички срцето Knotting Отворање на Бакар нараквици Алки најдобар подарок за девојка

DEN 1080.00

Во форма достапна за нарачката

Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно.com/store/504548. Тоа обично трае околу 15-35 дена да пристигне повеќето земји ако нема одложување на царинскиот.
Ние се користат Ali Express Стандард на Превозот да се испрати на стоките.Тие ќе трае околу 4 работни дена да пристигнат. Ве молиме не ни остави какви било негативни или неутрални повратните информации пред да ни се јавите за да го реши проблемот. Понекогаш поради тоа што на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата & слики може да изгледа посветла отколку на вистински објект. За Нас Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања.
Име : закачам
Боја : Сребро,злато,црна
Големина : 60mm
Материјал : бакар
Цена за 12pcs
Сите видови на метални накит додатоци може да се галвански во злато, сребро, розово злато, никел, антички сина, антички црвена, антички сребрен, антички злато, Азија злато, ADB и други бои, повеќе бои, исто така, може да бидат остварени без никел серија, еколошка безбедност, Добредојдовте во ред!
Превозот : n
Ако ви треба нешто побрзо, ве молам контактирајте ме,ќе треба да плаќаат екстра $ преку експрес,јас ќе работат на тежината и изразат испорака кога ќе finsihed одберам сите ред,ние работиме со UPS-от,DHL,FEDEX,EMS и др. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката.
Ве молиме контактирајте ме ако имате прашања. Ние наплата или размена на објект, ако тоа е пристигна оштетени или изгубени. Можете да ги комбинирате вашите предмети автоматски со кликнување на Ali Express ПЛАТИ СЕГА копчето во било која од вашите освои/затворен аукции. pls waitting трпеливо. Ако некој објект е пристигна скршени, ве молиме да направите фотографија за да ни покаже колку е објектот оштетена па поради тоа не можеме да го подобри пакување во иднина. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите.
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
http : //www. Слика може да се појави поголем на вашиот екран. На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу.Американските Купувачи, ние ќе се користи e Packet. Тоа нема да помогне да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информации, само се јавите на нашиот клиент професионален suppport може да ви помогне да се решат проблемите. Ве молиме бидете сигурни дека бродот за адресата се точни кога испраќање на плаќања како ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреси. Ве молиме да ни остават сите позитивни повратните информации и сите "5 Ѕвезда" рејтингот, Ние ќе го прават истото за вас автоматски откако ќе ја доби позитивни повратни информации од вас. се надеваме дека ќе може да се прифати.
Известување
Повеќето од цел ќе испратени во 78 часа по paymentconfirmed. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор. Превозот на плаќање не се враќа.
Плаќање : nt прифаќаме кредитна картичка / Трансфер / Moneybookersway/ Global Соберат/ Western Union/ Свет Платат онлајн и така натаму . Повратни информации, Ние сме среќни да се разменат позитивни повратните информации. Или тоа може да го одложи на царинските или задоцнување во транзит.

Главните својства

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Сина Цинк Позлатен
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
lx-304
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
ILYSY
Дијаметар:
6cm

Избор на купувачот