19V 2.37 лаптоп AC адаптер за полнач PA3032E-1ACA за Toshiba Portege Z30-A-189 Z30-A-1E1 Z30-A-M5S Z30-Б-10Q Z30-Б-111
Ново

19V 2.37 лаптоп AC адаптер за полнач PA3032E-1ACA за Toshiba Portege Z30-A-189 Z30-A-1E1 Z30-A-M5S Z30-Б-10Q Z30-Б-111

DEN 527.04

Во форма достапна за нарачката

19 V 2.37 лаптоп AC адаптер за полнач PA3032 E-1 ACA за Toshiba Portege Z30-A-189 Z30-A-1 E1 Z30-A-M5 S Z30-Б-10 Q Z30-Б-111 Ако не сте сигурни дали овој адаптер работи за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Toshiba Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 45 W Излезен Напон : 19 V Излез Тековната : 2.37 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Главните својства

Компатибилен Бренд:
Универзална,За Toshiba
Број На Модел На:
PA3032E-1ACA
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Излезниот Напон:
19V
Излезна Струја:
2.37 На
Приклучок Тип:
за сите

Избор на купувачот