Waulizane Гроздобер Strapless Сирена Свадба Наметки Appliques Четка Воз Ruched Pleats Чипка Домот Труба Свадба Фустани
Ново

Waulizane Гроздобер Strapless Сирена Свадба Наметки Appliques Четка Воз Ruched Pleats Чипка Домот Труба Свадба Фустани

DEN 10357.00
DEN 12330.24

Во форма достапна за нарачката


Ние нудиме БЕСПЛАТНА ПОПРАВКА на вашиот фустан! Но, поштарина да го испрати назад и повторно да превозот цена за вас ќе биде и на вашата сметка.
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас за враќање на прв рок од 48 часа по приемот на објектот.
Ве молиме да ја потврдите вашата цел (право големина, боја, стил) внимателно пред да се одлучи да се одржи редот. Ние може да се свитка gown внатре кон надвор за да
заштита на beading или алкохол. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот
треба да се разбере оваа ситуација.
Боја : може да изберете било која боја ви се допаѓа од боја картичка ,а потоа да ни кажете боја број. Ако постои било прашина,
валкани места, промена и така натаму, ние не нудиме надоместок.Сите користење на високо-квалитетни материјали. ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на
царинска политика на свој место. Ние ќе се стави на gown во курир торба. Но
понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна.
Предмети ќе се испрати со ТНТ, UPS-от, Fed Ex, DHL, EMS
Превозот време : 4-7days од ТНТ, UPS-от, Fed Ex, DHL
Ова е меѓународен пратката.
Врати точка мора да биде во совршена состојба, како што беше испратена до вас, не се променети и не се носи. Пареа притиснете се препорачува по меѓународни
транспорт
Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Сите налози се наредени според
вашата цел потврда. Објектот ќе биде couriered од Кина до твојата адреса.
ако клиентот во спорот, како на пример свила сатен, памук.
Тоа е потребно дека објектот или фустани треба да се достават до нас во рок од 14 дена по враќањето барањето е прифатено. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок.
Ви благодариме !
.
започнете
крајот
Waulizane Луксузен Чипка Кристал Beaded Целосна Ракав Сирена Свадба Gown Романтична Scalloped Sequined Копчето 2017 Венчаница Плус Големина
1.
Како и секогаш, доколку имате проблем или ако објектот е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас, прво за брзо и atisfactory резолуција, како што се,
наплата или размена на друг нов објект за вас.Цената е само за облека, не се вклучуваат било какви додатоци како што се ракавици,јакна,превез и petticoat. Ние се обидуваме се потрудиме да ги задоволи клиентите услов.
1) Целосна Биста = инчи или сантиметри
2) Половината =
3) Колковите =
4) Должина од рамо до рамо =
5) Должина рамо до подот = (од рамо до подот со обувки)
6) Armseye(armhole)=
7) Висината= (од врвот на главата кон подот со обувки)
8) Фустан во боја =бела или боја на слонова коска
9) Фустан назад=чипка или патент
Материјал : сите наши венчаница,свадба gown,свадба се облекуваат,вечер фустан,пром фустан,деверуша фустан,партија облечи,мајка на невестите се облекуваат и други свадба додатоци ткаенина е Сатен, chiffon, тафт, tulle, organza, сомот и сл.
Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.M y пријател,нашата свадба фустани се рачно изработени, наместо да се масовно произведени,на ткаенина се користи е одлична,па ве молиме да не се споредуваат нашите производи со други ниски свадби се облекуваат во цена, ви благодариме!
2. Ние не стандардна големина или сопствени направени големина,цената е иста, ве молиме оставете ни го вашето measurments ако го изберат сопствени направени, ве молиме видете подолу мерење на настава.

Главните својства

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, 14W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
За Бремени Жени:
Yes
Деколте:
Strapless
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Бренд Име:
Waulizane
Вграден Градник:
Yes
Силуета:
Сирена/Труба
Декорација:
Pleat,Beading,Ruched,Кристал,Appliques
Вистински Слики:
Yes
Назад Дизајн:
Ланче
Моден Елемент:
Гроздобер
Воз:
Понесете/ Четка Воз
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Свадба Фустан Ткаенина:
Organza и Tulle
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Број На Модел На:
H8
Половината:
Природни
Погоден за повод:
Свадбена церемонија
Свадба gown:
Нови Пристигне Топла Продажба
облека де mariage:
Чиста Рака Обичај
vestido де noiva:
Тековната Популарната
Големина на избор :
Стандардна Големина Или Прилагодено Големина
Се прилагодат на сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Ориентирани Групи:
Пораснал
Бестселерот Боја:
Бела,Бела Боја На Слонова Коска,Шампањ,Розова
Свадба Фустан Ткаенини:
Чипка
Тежина На Пакет:
2.5Kg

Избор на купувачот