45mm голем круг гроздобер стил antiqued сребро,бронза,суровини и месинг цвет врежани фото locket pendant шарм DIY материјали 1111065
Ново

45mm голем круг гроздобер стил antiqued сребро,бронза,суровини и месинг цвет врежани фото locket pendant шарм DIY материјали

DEN 681.60

Во форма достапна за нарачката

20 Мин.Цел Износ Слободни DHL/EMS превозот за цел погоре 200 USD
45mm голем круг гроздобер стил antiqued сребро,бронза,суровини и месинг цвет врежани фото locket pendant шарм DIY материјали 1111065
За Бесплатен Превозот
Производи со Бесплатен Превозот налепница уживаат нула трошоците за превозот на определена област, вклучително и во производи опис. Обично се нудат на меѓународниот воздухопловната за Бесплатен Превозот и вашиот пакет ќе пристигне во рок од 25-45 days of being испраќаат . Ве молиме не понуда, ако не сте во можност да ги прифати нашите превозот политика. Или ве молиме изберете Препорачана Превозот, Стандард Превозот со дополнителни трошоци.
Повратни информации
Вашата повратна информација по купување од нас, е добредојден.
Ако не?т задоволни со купувањето од нас, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа нормално. Ако имате било какви се жали, во однос на ништо за нас, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ние сме подготвени да нуди решенија. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации без да комуницира со нас. Благодарение толку многу!

Главните својства

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
1111065
Бренд Име:
Г-Ѓа Иконскиот
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Шарм Тип:
pohto

Избор на купувачот