Бесплатен Превозот 3X3m крошна и две половина ѕидовите на Рекламирање шатори се Печати вашето лого (без вклучуваат поддршка рамка)
Ново

Бесплатен Превозот 3X3m крошна и две половина ѕидовите на Рекламирање шатори се Печати вашето лого (без вклучуваат поддршка рамка)

DEN 14784.00

Во форма достапна за нарачката


Спецификација :
Крошна и ѕидовите Материјал : 600 висок квалитет обичен оксфорд DPVC
Печатење : се печати вашето лого
Големина : 3 X3m
Ве молиме испратете порака со вашето барање детали за да се добие цената
Ве молиме љубезно совети нас ГОЛЕМИНАТА, КОЛИЧИНА & испорака адреса за да имаат Цена Детали.
Ние исто така, обезбеди подолу производи за вашиот изберете :
Обичај Отворено Винил Банер/Висок Квалитет на Винил Банер US$ 8.30 /метар квадратен
Лого акрилик Знаци Акрилик рекламирање на табелата екранот Бесплатен превозот во САД, Австралија, Нов Зеланд, Канада) САД$ 231.00 /парче
32" Двојно двострано екранот банер Навивам Банер Луксузни US$ 68.00 /парче
6 Ft Лого табела покрие Изложба Tablecloth Рекламирање табела покрие печатење US$ 68.00 /парче

Главните својства

Бренд Име:
Jingyi
Тип:
Печатени
Број На Модел На:
JY-136
Употреба:
Рекламирање
Јарболот Материјал:
Алуминиум
Знамиња & Банери Материјал:
Винил
Стил:
Стои
Ткаенини:
600D ПВЦ
Големина:
3X3m
Материјал на Капакот:
600DPVC
боја:
Црвено/Блу/Бела
is_customized:
Yes

Избор на купувачот