90% патка надолу моден бренд зима mink вистинско крзно јака долго надолу јакна жените супер долго над коленото задебелување маскирани грб w1660
Ново

90% патка надолу моден бренд зима mink вистинско крзно јака долго надолу јакна жените супер долго над коленото задебелување маскирани

DEN 3618.00
DEN 4698.24

Во форма достапна за нарачката


ГОЛЕМИНА Должина рамо Ракав Биста cm cm cm cm S 118 38 58 94 М 119 39 59 97 L 120 40 60 100 XL 121 41 61 103 2 XL 122 42 62 107 фустан големина е малку Мал .
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."
Белешки
Оваа содржат 90% патка надолу
со Вистинско крзно јака
ние и ветуваме ќе одличен квалитет
подебели топло во ладно wether
ние сме фабриката .
ако сакате повеќе од едно парче
ве молиме concact мене
работиме на големо за многу препродавачи
сега тоа е во бесплатен превозот
многу земја може да се испрати од Epacket .за 7-20 денови може да ви
најдобри желби
-Г-дин ванг
на големо големи вистинско крзно јака

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Бренд Име:
Ева слобода
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Пополнување:
Бела патка надолу
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Затворање Тип:
Еден Гради
Материјал:
Ацетат,Волна
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Облека Должина:
Долго
Декорација:
Џебови,Spliced
Одредување На Содржина:
90%
Одредување На Тежината:
>300g
Тип:
Редовни
Дебелина:
Дебели
Тежина:
1.25KG
Монтажни Дел:
Јака Монтажни
Број На Модел На:
W1660
Outerwear Тип:
Долу & Parkas
Материјал:
Надолу

Избор на купувачот