Zhui Ѕвезда Полн Плоштад Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство црвено кул автомобил 3D Везови постави Крст Бод Мозаик Оркестарот подарок ВИП
Ново

Zhui Ѕвезда Полн Плоштад Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство црвено кул автомобил 3D Везови постави Крст Бод Мозаик Оркестарот подарок

DEN 191.00
DEN 239.04

Во форма достапна за нарачката

Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо. Ви благодариме за вашата поддршка и сите!
. Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Трговија со датотеки, или e-mail, и ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме што е можно побрзо. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (производот не содржи рамка). Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
-Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство -Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез -Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 447 DMC Бои -Пакување : Боја Кутија / Торба -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант . Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на вашиот дом или да ја даде на другите како единствен и незаборавен подарок! Само место на цел и да ги испратите вашата слика за нас, и ние ќе ви даде совршен дијамант вез на било која слика сакате!
За shippment Товарни : Бесплатен Превозот во светот (неколку земји не се вклучени), Русија и Balarus испратено од Itella , Други, испратени од Кина Пост Воздухопловната. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање. За нас се и фабрика се наоѓа во Кина копното и еден од најголемите онлајн продавници во Кина. Ние се стремиме да биде возбудлив и иновативни, нудејќи им на нашите клиенти најголемите и голем број на производот што го сакате. Ние брод стоката во рок од 5 работни дена по приемот расчисти исплата. Отворете ја кутијата/кеса и да го провери дијамант подготви специјални алатки. Време на испорака : За 7-15 дена. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, 3, 4 ѕвезди, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање. по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти. За Фото Сопствени Тоа е навистина популарни и модерен да се обичај без оглед на фотографијата што сакате да се направи дијамант сликарство, како што се вашата фамилија или свој портрет, свадба слики, фотографии на патување, домашни миленици, и убава глетка и др. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. тоа е најновата технологија -Производител : Yiwu Chunfeng дијамант сликарство фабрика DIY Дијамант сликарство производството чекори a. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн фабрика и продавница во светот во 3 години. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. Некоја земја може да го одложи 1-2 недели. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре.

Главните својства

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x60cm, 50x70cm, 60x80cm
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
според фото
фабриката штекер:
Yes
Добар квалитет:
Yes
брза испорака:
Yes
Цена Предност:
добро
Услуга став:
добро

Избор на купувачот