6 1024*758 ED060XD4(РС)С1 ED060XD4(РС)Т1-00 U2-00 Нема светлина без touch screen Reader екранот
Ново

6 1024*758 ED060XD4(РС)С1 ED060XD4(РС)Т1-00 U2-00 Нема светлина без touch screen Reader екранот

DEN 960.00

Во форма достапна за нарачката

Ние сме професионални ЛЦД панел делови снабдувач на опрема и замена на делови, во голема Кина Област. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со нас и да се распрашува за цена на нашата цена ефикасни производи СПЕЦИФИКАЦИЈА * Се применуваат сеопфатна на квалитетот на проверка и тестирање пред испорачување * Оваа ставка може да се користи да се замени екран на допир панел кој е скршен, оштетената, испукана или неупотребливи.
ГАРАНЦИЈА Замена/Размена - Размена/замена објект во рок од 30 дена од денот на добивање на објектот. - Купувачот ќе плати за превозот цена, ако постои враќање или размена . - Објектот дека купувачот да бара размена/замена треба да биде во иста condiction дека ние испратена. КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС, ве Молиме контактирајте со нас за секое прашање или проблем што може да имаат (Пон-Саб) : Берлин : 02 : 00-12 : 00 | Москва : 04 : 00-14 : 00 Сиднеј : 11 : 00-21 : 00 | New York : 20 : 00-08 : 00

Главните својства

боја:
Само LCD
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
ED060XD4
Компатибилен Бренд:
За acer
Тип На Производ:
Таблета LCD
Атрибути:
Нема светлина без допир

Избор на купувачот