Niu Lang Zhi Ну Домот Љубовникот Костим Swordlady Swordmen Перформанси Hanfu Тематски Фотографија Hanfu за Неколку
Ново

Niu Lang Zhi Ну Домот Љубовникот Костим Swordlady Swordmen Перформанси Hanfu Тематски Фотографија Hanfu за Неколку

DEN 3971.00
DEN 4224.00

Во форма достапна за нарачката

Vestido largo Црвени костими hanfu облека Танг Песна Минг династијата облека за Свадба ancien костим chinois traje antiguo chino ЗАБЕЛЕШКА : ^ .^ Добар Квалитет и Материјали Само Ние не се продаваат евтино ѓубре Производи..Кога ќе го поставите цел,Pls забелешка вашата висина, тежина биста и половината големина 1.. ^ .^ Повеќе производи Добредојдовте да ја посетите мојата онлајн продавница Линк :
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди,
ве молиме оставете ги 5 ѕвезди повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме
контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Контактирајте со нас
Ако купувачот има било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обиде да одговори
веднаш во рок од 12 часа.
Клиент Информации :
Ве молиме оставете ги целосно име и презиме, точно превозот адреса и поштенски број кога ќе го поставите
со цел, спротивно на стоки можеби се врати назад од страна на вашиот локалните поштата, и
ние нема да наплата на превозот обвиненија. ^ .^ Детали Жена : За Висината 160170cm Просечна Тежина Човек : За Висина 170180cm Просечна Тежина
За нас :
· Ние сме во моментов се специјализирани во различни стил на носење.
Ако сте веледрогерија, или во потрага по бизнис партнери во Кина, ве молиме контактирајте со нас.
Плаќање :
· Ние го прифаќаме Зачувам метод на плаќање.
· Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.
Превозот
1 Предмети ќе биде предаден во рок од 1-6 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2 ве Молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-3 дневна; во спротивно, ние
ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3 Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално,
Обично тоа трае 1530 работни дена за пристигнување со авион Пошта, и се 8-12 дена од Express.
4 Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската
царинење.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
5 Ако не го примите објект во рамките на 35days., ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Answer : ___________________________ NOTE : ^ . ^ Добар Квалитет и Материјали Само Ние не се продаваат евтино ѓубре Производи..Кога ќе го поставите цел,Pls забелешка вашата висина, тежина биста и половината големина 1.. ^ .^ Повеќе производи Добредојдовте да ја посетите мојата онлајн продавница Линк :

Главните својства

Големина:
One Size
Традиционален Кинески Облека:
Се поставува
Материјал:
Лен,Свила,Памук
Пол:
Мажи
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
ZZB
Име:
ZZB

Избор на купувачот