Елегантен Дизајн Пурпурна Циркони Бела CZ Жените 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Ѓердан Pendant Обетки Прстен TZ0489
Ново

Елегантен Дизајн Пурпурна Циркони Бела CZ Жените 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Ѓердан Pendant Обетки Прстен TZ0489

DEN 534.00
DEN 954.24

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Прстен Големина:
9, 8, 6, 10, 7
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Pendant/Ѓердан Синџир/Прстен/Обетки
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Бренд Име:
FAHOYO
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
TZ0489
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Виолетова & Бело
Главниот Камен:
циркони
квалитет:
ААА+
Земја на Производство:
Кина
Lengh на Ѓердан Синџир:
45см + 5cm

Избор на купувачот