Dispalang Цртан филм Мала торба за дете момче Градинка Книга кеси Луксузен Мини Гласник Торба за Малку Девојки Симпатична Круг Назад пакет
Ново

Dispalang Цртан филм Мала торба за дете момче Градинка Книга кеси Луксузен Мини Гласник Торба за Малку Девојки Симпатична Круг

DEN 648.00
DEN 863.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Бренд Име:
Dispalang
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
ручек вреќа-в
Пол:
Бебе Девојки
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Oxford
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Appliques
Пакување:
на polybag за секое парче
Стил:
Моден/на Повик schoolbag
Материјал Состав:
300D полиестер
Патент:
Патентите
Употреба:
Dialy Ранец
Тип:
Дизајн
Ранец Употреба:
Секојдневно Ранец
погоден:
момци и девојки од 3-7 години
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Главен Материјал:
Полиестер

Избор на купувачот