Бесплатен превозот 20Pcs Бронза Filigree Лист Обвива Конектори Метал Занаети Подарок Декорација DIY Наоди 6.6x3.7cm
Ново

Бесплатен превозот 20Pcs Бронза Filigree Лист Обвива Конектори Метал Занаети Подарок Декорација DIY Наоди 6.6x3.7cm

DEN 153.00
DEN 180.00

Во форма достапна за нарачката


Материјал :
Легура(Олово и никел безбедно)
Големина на :
Прибл : 6.6x3.7cm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Бронза
Количина :
Ќе добиете 20 Pcs на овој објект во листата цена

Главните својства

Број На Модел На:
F1893*4
Тип На Производ:
Други

Избор на купувачот