Pareo Плажа Облека Костим За Прикривање На Туника Kaftan Чипка Openwork Везови Триаголник Здолниште Лабава Кошула Plavky Coverups Saida De
Ново

Pareo Плажа Облека Костим За Прикривање На Туника Kaftan Чипка Openwork Везови Триаголник Здолниште Лабава Кошула Plavky Coverups

DEN 721.00
DEN 961.44

Во форма достапна за нарачката


11437 Топла Продажба Покрие Ups-От
11449 Нови Пристигнување Покрива Ups-От

Главните својства

Големина:
One Size
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
СИЕРА СУРФЕР
Шаблон Тип:
Печати
Материјал:
Полиестер
Член Број:
DN0289
Применливи Возраст:
Возрасни
Применливи пол:
Женски
Потекло:
yiwu
Дали да се соблече влечете:
Без челик заграда без да се соочи
Ткаенина Содржина:
Ткаенини од полиестер влакна (полиестер)
Состојки:
На 85
грам тежина:
210
Применливи сценарија:
Пливање се движат спорт, плажа одмор, крајбрежен туризам

Избор на купувачот