150x8mm Дрво сладолед Стап Круг Lollipop Popsicle Стапови Деца DIY Занаети Модел Алатки - Природна Боја 100pcs/многу
Ново

150x8mm Дрво сладолед Стап Круг Lollipop Popsicle Стапови Деца DIY Занаети Модел Алатки - Природна Боја 100pcs/многу

DEN 1320.00

Во форма достапна за нарачката


Круг Lollipop Popsicle Стапчиња за сладолед Алатки Деца DIY Занаети Стап
Материјали : дрво
Големина : прибл 150x8mm
Боја : природна
Најголемиот Дел Пакување
Објект како што е прикажано подолу :

Главните својства

Тип:
Сладолед Алатки
сертификација:
CIQ
Бренд Име:
OnnPnnQ
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
LA0353
Функција:
Еко-Пријателски
Сладолед Алатки Тип:
Сладолед Стапови

Избор на купувачот