Naomy&ZP Срцето Накит Keychain Жените Клуч на Носителот Љубов Кристал Синџир Прстен Автомобил торба Keyrings Пронаоѓач Pendant Шарм Мода Накит
Ново

Naomy&ZP Срцето Накит Keychain Жените Клуч на Носителот Љубов Кристал Синџир Прстен Автомобил торба Keyrings Пронаоѓач Pendant

DEN 149.00
DEN 198.24

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Naomy&ZP
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Симпатична/Романтичен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
клучни синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Метална боја:
Злато-боја
Функција:
Никој
Тежина:
35g

Избор на купувачот