2018 Нови Лето Бебе Печати Вест + Слон Панталони 2 поставува Децата Кинески Стил Памук Колапс Панталони Облека Поставува
Ново

2018 Нови Лето Бебе Печати Вест + Слон Панталони 2 поставува Децата Кинески Стил Памук Колапс Панталони Облека Поставува

DEN 432.00
DEN 719.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Материјал:
Лен,Памук
Стил:
Моден
Пол:
Момчиња
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Бренд Име:
AiLe Зајакот
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
101616
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Outerwear Тип:
Вест
Шаблон Тип:
Геометриски

Избор на купувачот