GAPPO ВРВЕН Квалитет Wall-mount бања потоне тапа torneira со долго spout еден справи со када миксер во handshow GA3236
Ново

GAPPO ВРВЕН Квалитет Wall-mount бања потоне тапа torneira со долго spout еден справи со када миксер во handshow GA3236

DEN 2639.00
DEN 5278.08

Во форма достапна за нарачката


5
GAPPO најпродаван US $ 250.39 /set US $ 101.96 /set US $ 185.50 /set US $ 166.98 /set US $ 249.98 /set US $ 165.96 /set US $ 75.68 /set US $ 185.80 /парче US $ 154.96 /set US $ 164.58 /set US $ 64.96 /set US $ 111.98 /set US $ 110.33 /set US $ 101.29 /set US $ 200.47 /set US $ 16.99 /парче US $ 79.96 /set US $ 173.96 /set US $ 101.98 /set САД $ 20.50 /парче
59102873
5910287316175513 ВИСОК КВАЛИТЕТ ТАПА ВО СИТЕ НАС $ 111.98 /set US $ 166.50 /set US $ 181.98 /set US $ 295.96 /set US $ 109.98 /set US $ 159.28 /set US $ 173.96 /set US $ 119.98 /set US $ 16.99 /парче US $ 20.50 /парче US $ 155.96 /set US $ 250.39 /set

Главните својства

Вентил Core Материјал:
Керамички
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Стил:
Современа
Површина По Завршувањето:
Хром Позлатен
Број на Рачки:
Една Рачка
Функција:
Ладна и Топла
Број На Модел На:
G3236
Бренд Име:
Gappo
Тип:
бања тапа

Избор на купувачот