Оригиналниот VapeSoon Замена Стаклена Цевка За Eleaf ELLO Atomizer 2ml 4ml Eleaf ELLO Резервоарот 25MM Дијаметар
Ново

Оригиналниот VapeSoon Замена Стаклена Цевка За Eleaf ELLO Atomizer 2ml 4ml Eleaf ELLO Резервоарот 25MM Дијаметар

DEN 128.64

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Компатибилен Модел:
ELLO 2ML/4ML Atomizer
Број На Модел На:
ELLO 2ML /4ML Стаклена Цевка
Тип На Објект:
Резервоарот Замена
Бренд Име:
VapeSoon
Материјал:
Дрвени
боја:
Јасно
OD:
24.5 MM
Пакет:
Мало Пакет

Избор на купувачот