ABS хром врата се справи со / на врата сад намали за NISSAN QASHQAI година Бесплатен превозот со автомобил-стил, пластични позлата decorat покрие налепници
Ново

ABS хром врата се справи со / на врата сад намали за NISSAN QASHQAI година Бесплатен превозот со автомобил-стил, пластични

DEN 878.00
DEN 878.40

Во форма достапна за нарачката


ABS хром врата се справи со / на врата сад намали за 2016 година NISSAN QASHQAI ,Бесплатен превозот позлата electroplate decorat покрие налепница
Опис : КОРИСТАТ ЗА : NISSAN QASHQAI 2016 Состојба : 100% Сосема нов Материјал : ABS ПЛАСТИКА ПОЗЛАТА Лесно инсталирање,без алатки. 3 M автомобилската селотејп е прикачен
Слика шоу

Главните својства

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
категорија:
3D
Име На Модел:
За Nissan Qashqai 2016 Година
Вид На Налепница:
Ременче За На Врата Со Заштитен Филм
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Модел:
На Тоа Етикетата
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
ABS
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch

Избор на купувачот