Zhui Ѕвезда 5D DIY Полн Плоштад вежба Дијамант Сликарство Поларните Мечки Везови Дијамантски Крст Бод Кристал Мозаик дома декор
Ново

Zhui Ѕвезда 5D DIY Полн Плоштад вежба Дијамант Сликарство Поларните Мечки Везови Дијамантски Крст Бод Кристал Мозаик дома декор

DEN 191.00
DEN 239.04

Во форма достапна за нарачката

Превоз : Нашите производи се од Кина. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор. Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress. Ве молиме да земете во слики и контактирајте со нас, ние ќе го промени или наплата за вас. Процесот на производство е едноставно можете да креирате кратко време да заврши. DIY производство може да се доживее чувство на постигнување, способност и упорност се посветам на трпение, стари лица и деца се соодветни. Ако сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Ако вашата земја и област не се во земјата на бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдобар превозот метод. [Совети] 1. На DIY дијамант сликарство може да работи и да научат да се намали стресот, емоционалното прилагодување, активно размислување, подобрување на самодовербата. Затоа, Кина Пост парцела време на испорака е на максимум од 50 дена. Ви благодарам многу. DIY сликарство дијамант е исклучителна да им даде на пријатели и најблиски да го изразат добри желби за споделување. Овој дел на тарифата треба да биде платена од вас . Ако најдете на стоката која сте ја добиле има квалитет проблем (не-вештачки штета) во рок од 3 дена. Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас. Нашата компанија ги прифаќа следниве трансакции : продажба на Мало : да ја прифатиме мало трансакции од сите клиенти од целиот свет. Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, стоките ќе бидат испорачани во 15-30 дена. Референца пред операцијата чекори. Смола дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што се голтање. Ако не знаете каква боја да се користи, ве молиме обратете се до боја на табелата. Тарифниот : По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји. DIY дијамант привлече личност од било која возраст може да се направи, бидејќи, вклучувајќи деца, членови на семејството и така семејството повеќе топло. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња. Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови одложен пристигнување во вашата земја и со поштенски систем одложувања испраќање на локалните поштата и така натаму. Цртеж треба да се чуваат чисти, Инаку, лепило сила е нарушена. За проследување клиенти, Ние исто така може да го користите за Брза Испорака за вашиот превоз, обично во рок од 30 дена може да се служи. Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки. ако сакате големи количини на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара за промет на големо цена, начин на транспорт и така натаму со вас. Повратни информации : Вашето задоволство е многу важна за нас.

Главните својства

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x60xm, 45x60cm, 60x80cm
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45

Избор на купувачот