Летната Академија Правец на Жените Секси Push Up Градник Поставени Светлосни Ленти 3-гради Бамбус Карбонски Влакна долна облека долна Облека Одговара
Ново

Летната Академија Правец на Жените Секси Push Up Градник Поставени Светлосни Ленти 3-гради Бамбус Карбонски Влакна долна облека

DEN 175.00
DEN 218.88

Во форма достапна за нарачката


големина биста 70b 68-74cm
75b 74-79cm
80b 79-83cm
85b 83-88cm
Долна облека : една големина , половината обемот 54-72cm, управување со длабочина од 20-22cm
Белешки : 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!

Главните својства

Чаша Големина:
70B, 75B, 80B, 85B
Градник Стил:
Им Помогнам,Поместена
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Рака Тип:
Конвертибилна Ремени
Поддршка Тип:
Underwire
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Три Кука-и-око,Назад Затворање
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секси
Број На Модел На:
секси долна облека
Бренд Име:
WJ
Тип На Објект:
Градник & Краток Поставува
Пол:
Жените

Избор на купувачот