Нови пристигнување Обичај Zippered Правоаголник Natsume е Книга на Пријатели Перница Случај (Две страни) Висок Квалитет Удобна Перница маска
Ново

Нови пристигнување Обичај Zippered Правоаголник Natsume е Книга на Пријатели Перница Случај (Две страни) Висок Квалитет Удобна

DEN 360.00
DEN 479.52

Во форма достапна за нарачката

Почитуван Господине/Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди. Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна. Нови пристигнување Обичај Zippered Правоаголник Natsume е Книга на Пријатели Перница Случај (Две страни) Висок Квалитет Удобна Перница покрие Детали за Производот Материјал : 50% памук, 50% полиестер. Функција : Еко-Пријателски,Не-Токсични Боја : Како на сликата show (Боите можат да се разликуваат за различни монитори.) е прилагодено : Yes (да) Одделение : Одделение Шема : Двете Страни е Применливо Луѓе : Универзална Со основни или не : само маска Шаблон тип : print Спецификација : Еден-парче Пакет За : Самостојно ги користите или подарок Големина : мулти-големина pillowcase (Можете да изберете големина ти треба) Опис на Производот Перница Внатрешна Не се вклучуваат. 1.Тоа е zippered перница случај, со zippered отворање на страна. 2.Поради прирачник за шиење причина, навлаки можеби се 1-2 см грешка,тоа не влијае на користењето. 3. Оваа pillowcase се мие со Топла вода

Главните својства

Големина:
45X35cm two sides, 40x60cm two sides, 45X75cm two sides, 50X75cm two sides
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
Техника:
Nonwoven
Материјал:
Полиестер / Памук
тема count:
400TC
Шема:
Обична Обоена
Непристојни Слика:
No
одделение:
одделение А
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Шаблон Тип:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Стил:
Жакард
Бренд Име:
xxihlive
Број На Модел На:
Retangle
Тип:
Декоративни Pillowcases
Сексуално Сугестивна:
No
Ткаенина Count:
60
боја:
Како се покаже слика
Е Прилагодена:
Yes
Применливи Луѓе:
Универзална
Со основни или не:
Само маска
Материјал:
50% памук, 50% полиестер
Големина:
multi size
Шема:
Двете Страни
Спецификација:
Single-piece Package
слика:
Natsume е Книга на Пријатели

Избор на купувачот