10pcs Висок квалитет на Аудио Видео AV Кабел за да РКА За PlayStation за PS2 за PS3 за Sony Целосна игла
Ново

10pcs Висок квалитет на Аудио Видео AV Кабел за да РКА За PlayStation за PS2 за PS3 за Sony Целосна игла

DEN 1104.00

Во форма достапна за нарачката

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас преку "Trade Manager" или "понуда порака". Ние не бродот на викенд или државни празници. Ве молиме наведете вашата цел број во сите комуникации.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.
100% Сосема нов Hight квалитет Компатибилен со PS2 за PS3, го Поврзете вашиот за Play Station 2 за PS2 или за PS3 конзолата на вашиот ТВ или приемник со овој AV кабел за цел да обезбеди најостро видео и звук за вашиот за Sony за Play Station 2 3 гејминг системи Конектор : Playstation AV Приклучок за Композитни РКА Видео, Аудио L-канал & R-канал (Машки) Целосно игла Трети лица производ Забелешка : во најголемиот дел цел да испратите страна на курирската служба DHL за слободни
10pcs × Кабел
Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена.
Ние продаваме нови објекти директно од фабриката. За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме погледнете го "Help Center"
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние исто така, обезбеди 12 месец бесплатно одржување. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Главните својства

Бренд Име:
xunbeifang
Број На Модел На:
Црна
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation3,PlayStation2
SONY Модел:
PlayStation2

Избор на купувачот