20Pcs/многу Бебе Момче Принцот Круна Копче Синџир Копче Прстен Keychain Бебе Туш Услуги Сувенири Свадба Подарок Со Подарок Кутија
Ново

20Pcs/многу Бебе Момче Принцот Круна Копче Синџир Копче Прстен Keychain Бебе Туш Услуги Сувенири Свадба Подарок Со Подарок Кутија

DEN 1104.00
DEN 1471.68

Во форма достапна за нарачката


материјал : смола
боја : како на слика
paroduct големина : 10.3x5.8x2.1cm/4.05x2.28x0.82inch
пакет големина : 10.5x6x2cm/4.13x2.36x0.78inch
тежина : 25g/еез
количина : 20pcs
пакување : подарок кутија
answer : ___________________________ note : Погоден за свадба партија подароци, итн
Превозот и испорака
ние обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена. Ако сте итна ве молиме да користите ЕМС DHL ИЛИ FEDEX, но ќе мора да плаќаат дополнителна наплата, Ние ќе бидеме во вашата исплата, во рок од три дена по испорака, ако има било какви празници ќе биде одложен, ние ќе ве информира што, се надевам, ќе може да ги разбере Нашите цената не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност. АКО имате било какви посебни барања,ве молиме оставете ни белешки во ред
Се врати и гаранција
Ние ви гарантираме нула ризик шопинг Ако не сте задоволни со стоката, ние може да се вратат или размена во рок од 7 дена ќе ја прими стоката, но мора да ги сноси товар и назад, ние ќе се реши на вашето барање, што е можно поскоро
Повратни информации и контакт со нас
Ако се чувствувате најдобро со нас производи и услуги ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди,ви благодарам многу. Кога ќе го добиете производот, ако се чувствувате имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво наместо директен коментари, што ќе обезбеди ефективно решение. Бидејќи добар евалуација се многу важни за нас, се надеваме дека може да се разбере,ви благодарам многу што може да ни се јавите со трговија со апликации,е-пошта или оставете порака онлајн, Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да се,ви благодарам!

Главните својства

Материјал:
Легура
Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба
Шема:
Писмо
Број На Модел На:
170713010
is_customized:
No
Број на Компјутери:
20pcs

Избор на купувачот