HelloWZXD 4.0 Мобилен Телефон За Мачка Б15 Екран На Допир За Стакло Предни Стакло Digitizer Панел Леќа Сензор Flex Кабел Алатки Лепило
Ново

HelloWZXD 4.0 Мобилен Телефон За Мачка Б15 Екран На Допир За Стакло Предни Стакло Digitizer Панел Леќа Сензор Flex Кабел Алатки

DEN 657.00
DEN 938.40

Во форма достапна за нарачката


4.0" Мобилен Телефон За Мачка Б15 Екран На Допир За Стакло Предни Стакло Digitizer Панел Леќа Сензор Flex Кабел Алатки Лепило Бесплатен Превозот
Опис : *100% сосема нов и висок квалитет *Направени од високо квалитетни материјали *Компактен дизајн и лесна. *Идеален за поправка или замена на вашиот скршен, изгребани за Мачка Б15 Допир стакло. *Совршено одговара на обликот *Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети
За Боја : ние се фотографии користат Дигиталната камера,некои бојата на случаи ќе има некоја разлика поради технички ограничена,се надевам, ќе може да се разбере.
Пакет се Вклучени : *1 X за Мачка Б15 Допир Стакло *1 X за Мачка Б15 Tools 7 во 1 (Ако одберете со алатки) *1 X Лепило + Подарок
Боја : Црна
Трговија на големо Допир Стакло : имам 2000 модел допир стакло. Јас може да ви даде најдобра цена. 3$ за секој, 4$ за секој, 5$ за секој. ви благодариме.

Главните својства

Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
За МАЧКА Б15
Бренд Име:
HelloWZXD
Екранот:
4.0
Компатибилен Бренд:
За МАЧКА Б15
боја:
Црна
Тест:
Ony По Еден
Место на Потекло:
Shenzhen(mianland),кина
Големина На Екранот:
4.0 инчен

Избор на купувачот