Обичај Туш Завеса старо дрво Бања завеса Водоотпорен полиестер Ткаенини Туш Завеса За Бања
Ново

Обичај Туш Завеса старо дрво Бања завеса Водоотпорен полиестер Ткаенини Туш Завеса За Бања

DEN 832.00
DEN 1631.52

Во форма достапна за нарачката

Почитуван Господине/Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди. Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна.
Обичај Туш Завеса старо дрво Бања завеса Водоотпорен полиестер Ткаенини Туш Завеса За Бања Може да се Прилагодите на Вашите Слики Детали за Производот Материјал : полиестер Боја : Како на сликата покаже Лист Големина : Висока, Широк Ширина : 150cm-180cm Висина : 180cm-200cm е прилагодено : Да Локација : Бања Оркестарот, Бања Прибор Функција : Еко-Пријателски Употреба : Висок Квалитет Бања Завеси за Домашна Декорација Тип : Водоотпорен Материјал Туш Завеса Состојба : Нова и Висок Квалитет
Procuct Карактеристики 1)со цел да се вклопи стандардизирани бања кади 2)Спречување на вода од јавните излезе од туш кабина 3)Меки и удобни предавање чувство 4)Машина за миење ладно. Не кајгана или собори сува 5)Опремени со C-облик завеса куки Совети Компјутер на екранот производ слики и вистинските производи имаат малку боја различни, ве молиме во вид преовладуваат
Пратката 1. Трговијата е прекуграничната , па тоа ќе биде потребно долго време за испорака, типичен време на пристигнувања од е меѓу 20-59 дена. Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express надомест или не го купат. Ако ви треба побрзо превозот услуга, како DHL, или ЕМС, ве молиме контактирајте со нас. 2. Ние само брод ставка на вашиот Али селектирани адреса стандардно. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме промени во Али примање адреса ПРЕД да плаќаат. 3.Ние не се Одговорни за вашата Царина. Позитивни повратни информации Ако имате примено со цел, ве молиме Потврдува дека стоката непроменети .Ако не сте задоволни со производот, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди. Ако стоката се оштетени, ве молиме да не го потпише за цел, Не го потврди приемот на alibaba, контактирајте со нас во прв пат. Ве молиме оставете порака за да ми за вашите прашања и оштетени фотографии за нашиот производ, Што ќе го испратите на нови една за вас. Ако не сакате нова, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви даде некои наплата според производот штета. И ако не сте задоволни со објектот или се изгуби на патот, и сакам да се остави лош повратни информации или отворен спор, ве молиме контактирајте со нас во времето. Негативни повратни информации не може да го реши проблемот, треба да му кажете ни проблеми, Па ние може да го поправам и да бидете среќни. Ви благодариме за вашата поддршка, и ние со нетрпение очекуваме да се обезбедување на вас со најдобрите купување искуство повторно на Ali Express! Топла пребарување : туш странични, Завеси,Бања екрани,завеса за бања,Бања завеси, водоотпорен завеси,Куки за завеси,туш завеси,бања завеса, бања завеса,туш завеса 3d,куки за завеса,3d туш завеса,на завеса во бања,туш завеси

Главните својства

Големина:
60X72inch, 66X72inch, 60X79inch, 66X79inch, 72X72inch, 72X79inch
Број На Модел На:
TWBB67
Бренд Име:
shunqian
Стил:
Модерна
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Полиестер
Шема:
Дрво
Лист Големина:
Висока, Широк
боја:
Како се покаже слика
Е Прилагодена:
Yes
Материјал:
Полиестер
Ширина:
150cm-180cm
Висина:
180cm-200cm
Локација:
Бања Оркестарот, Бања Прибор
Употреба:
Висок Квалитет Бања Завеси за Домашна Декорација
Состојба:
Нов и висок квалитет
Слика:
Старо Дрво

Избор на купувачот