Полиестер Златни Сребрени Кабелот Тема Кинески Јазол Ресни Кабелот Хривнија Плетенка String DIY Tassel Beading Shamballa String Нишка
Ново

Полиестер Златни Сребрени Кабелот Тема Кинески Јазол Ресни Кабелот Хривнија Плетенка String DIY Tassel Beading Shamballa String

DEN 173.00
DEN 181.92

Во форма достапна за нарачката

100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Златна/ Сребрена Материјал : Полиестер Силен и издржлив Одлична за Quilting, Tapestry, се Облекуваат на Одлуки, Општи крои Забелешка : Тоа не може да се користи за да се ткаат сам, и тоа треба да се користи заедно со другите теми, како што памук теми, волнени конци. Тема гајтанот должина : 17cm/6.69" Количина : 1 PC Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате. Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики. Пакетот вклучува : 1 PC x Теми
Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. 2. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе. 3. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). 4. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. 5. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Главните својства

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
Шарени, силен и издржлив
Број На Модел На:
3T4764
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Тежина:
135g
Објектот Должина:
0cm
Бренд Име:
JAVRICK
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Материјал:
Полиестер
боја:
златниот/ сребрена
Количина:
1pc

Избор на купувачот