CC Накит Свадба Булчински Превез Мека За Жените Луксузни Елегантен Дизајн Коса Додатоци Невести Hairwear Гранките Стил Романтична V011
Ново

CC Накит Свадба Булчински Превез Мека За Жените Луксузни Елегантен Дизајн Коса Додатоци Невести Hairwear Гранките Стил Романтична

DEN 576.00
DEN 885.60

Во форма достапна за нарачката


започнете
крајот
CC Накит Свадба Булчински Превез Мека За Жените Луксузни Елегантен Дизајн Коса Додатоци Невести Hairwear Гранките Стил Романтична V011
Информација за производот :
Свадба коса додатоци за жени
Рачно Изработени Луксузни Гранките Стил Превез Невеста, Свадба Додатоци
Повод : Свадба,Забава,Ангажираност,Плажа
100% рачно изработени

Главните својства

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Headbands
Материјал:
Предиво
Број На Модел На:
свадба превез
Бренд Име:
CC&BYX
боја:
Бела
свадба превез:
свадба коса додатоци
Коса Додатоци:
Рачно изработени
Романтични:
свадба превез
Елегантен Дизајн:
Hairwear
Коса, Накит:
Мека
свадба декорација:
косата орнаменти
Луксуз:
Hairwear
Гранките Стил:
свадба коса додатоци
Домот:
Висок квалитет

Избор на купувачот