20pcs Срце Сакам Бог Шарм dangle шарм виси hummer затворач шарм Macroporous монистра шарм Diy накит додатоци
Ново

20pcs Срце Сакам Бог Шарм dangle шарм виси hummer затворач шарм Macroporous монистра шарм Diy накит додатоци

DEN 235.00
DEN 258.24

Во форма достапна за нарачката

20pcs Срце Сакам Бог Шарм dangle шарм виси hummer затворач шарм Macroporous монистра шарм Diy накит додатоци
1) Тип : Dangle Шарм 2) MOQ : 50 компјутери 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) ПРЕВОЗОТ : ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Се надевам дека ќе добар ден!
Ви благодариме за вашиот добредојдени.

Главните својства

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ОБВИВКА НАКИТ
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
DC181
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Срцата
Тип:
dangle шарм
боја:
како слик
Материјал:
Легура
Големина:
За 28mm

Избор на купувачот