мажи/момче 7.87 инчен 20cm уникатен назад кон назад черепот 316L не ' рѓосувачки челик хривнија
Ново

мажи/момче 7.87 инчен 20cm уникатен назад кон назад черепот 316L не ' рѓосувачки челик хривнија

DEN 684.00
DEN 719.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Затворач Тип:
Hummer
Обликотшема:
Скелетот
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
sb189
Материјал:
Никој

Избор на купувачот