4-5мм Mauve Извртени Twine Најлон Кабелот+DiY Занает Накит Додатоци Ресни јаже Shamballa Хривнија String Темата-25m/Ролна
Ново

4-5мм Mauve Извртени Twine Најлон Кабелот+DiY Занает Накит Додатоци Ресни јаже Shamballa Хривнија String Темата-25m/Ролна

DEN 1435.20

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашата продавница !
1) линк за нашата продавница :
2 ) Дијаметри се приближуваме и бои може да се различни, бидејќи на различни
серии,различни бренд,различен материјал.Ве молиме не го споредуваат бои
помеѓу различни производи.Ви благодариме!
Материјал :
Најлон
Големина на :
Должина : 25m /тркалаат Дијаметар : 4-5mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Шарени Како Photoes
Количина :
Ќе добиете Околу 25 Метри/ roll од оваа точка во листата цена .
Answer : ___________________________ NOTE :
Повеќе Бои :
Со Користење На Примерок :
3) Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по јасно плаќање.
Превозникот Име
Превозот бесплатно
Следење На Услугата
Кина Пост Воздух
Слободен!! ( $300 Преку Воздух Пост цена 15-45 дена)
www.intmail.183.com
DHL
Слободен!! ( > $300 Преку Воздух Пост цена 5-10 дена)
www.dhl.com
EMS
www.ems.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
4)Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се
различни од опис. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако треба,
ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина.
Се надеваме дека може да се разбере ова.
5)Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашите добри
повратни информации е многу ценет.
Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации , ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво.
Јас ќе ви даде добро решение.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да
одговори што не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

Главните својства

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
BETENSH
Објектот Ширина:
0.4cm
Број На Модел На:
4mm
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Дијаметар:
0.4cm
Материјал:
Најлон
Објектот Тежина:
500g
Објектот Должина:
2500cm
Објектот Висина:
2500cm
Производ Карактеристики:
искривуваат јаже кабли

Избор на купувачот