Оригиналната продукција на 4 патот возило видео рекордер хард диск MDVR следи домаќин промоција
Ново

Оригиналната продукција на 4 патот возило видео рекордер хард диск MDVR следи домаќин промоција

DEN 3785.00
DEN 3984.00

Во форма достапна за нарачката


AHD 4 CH Хард Диск Мобилни DVR(LSZ-A6604 H)
1. Поддршка 4 CH Видео & Аудио синхрони текст, 1 CH Видео & Аудио синхрони излез; 1 CH VGA излез, 1 CH AV Излез.
2. Видео компресија користење h. 264 алгоритам, системот има четири целосна AHD720 P / 4 патот полн D1 (поддршка четири AHD960 P на-табла камерата/четири AHD720 P на-табла камерата/D1 на-табла камера;
3. H. 264 видео компресија, Linux систем, Hi3520 D процесор.
4. 8-36 V широк напон за напојување.
5. Со одлична вандалот отпорни, Splashproof, dustproof функции.
6. Поддршка 2.5 инчен хард диск(максимален 2 TB складирање)+1pc 128 G SD-картичката.
7. Автоматско ресетирање : Систем ќе се опорави за снимање на видео држава брзо откако на власт е повторно; Дури и размена на инстант исклучување не влијаат на снимениот видео.
8. Со целосно затворен за заклучување дизајн, тоа може да го спречи човекот-направени саботажа ефикасно; Поддршка на глувчето да работат.
9. Поддршка на сите возила, вклучувајќи автобуси, такси, камион, училишниот автобус, итн
10.Стандард : NTSC/PAL.
11. Оперативен јазици : руски, англиски, Кинески и други јазици
Ние сме производители на Мобилни DVR и автомобилската камери

Главните својства

Видео излез:
1CH VGA 1280 X 1024 60Hz
Комуникациски Интерфејс:
RS485
Хард диск од Тип Интерфејс:
SATA
Аудио Излез:
1CH РКА
Бренд Име:
LSZ
Резолуција На Видео:
720P
Хард Диск Големина:
2.5
Аудио влез:
Канал 4
Број На Модел На:
LSZ-A6604H-717-26
Видео Стандард:
NTSC
Двонасочна Аудио:
No
Видео Влезен Интерфејс:
AV/РКА
Advantage1:
фабрика директни
Advantage2:
Англиски/руски/други Јазици
Advantage3:
техничка поддршка

Избор на купувачот