Прекрасно Прошарана Жичен Rhinestones Кристал Бисери Цвет Свадба Тиара Headband Свадба Коса Лозата Коса Додатоци Пратилки
Ново

Прекрасно Прошарана Жичен Rhinestones Кристал Бисери Цвет Свадба Тиара Headband Свадба Коса Лозата Коса Додатоци Пратилки

DEN 912.00
DEN 959.52

Во форма достапна за нарачката


Рачно изработени Rhinestones Кристали, Бисери Цвет Свадба Коса Лозата Earring Поставите Булчински Headpiece Headband Коса додатоци
Материјал : кристали,rhinestones, бисери
Големина : 39cm Должина*4cm Ширина
Прилики : Секојдневна употреба,Свадба,забава,Ангажираност,Фото

Главните својства

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SLBRIDAL
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Headbands
Број На Модел На:
SL-HS0825

Избор на купувачот