Одење Мртов Бесплатен Превозот DIY Големи 900mm*400mm Големи Игри Мат Заклучување Работ Подебели PC Против пролизгување Глувчето Мат за DOTA 2 Csgo
Ново

Одење Мртов Бесплатен Превозот DIY Големи 900mm*400mm Големи Игри Мат Заклучување Работ Подебели PC Против пролизгување Глувчето

DEN 413.00
DEN 439.68

Во форма достапна за нарачката

Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Глувчето Мат Материјал : Гума 4.Mouse Pad Големина : прилагодено Дебелина : 2-3мм 2. Ви благодариме! 5.
Забелешка 1.
Ние ќе ви одговори што е можно поскоро!
Руски пријатели, ве молиме забелешка : Бидејќи односот меѓу вашата земја е царинската политика; да се пополни целосно точна адреса и примачот информации ве Молиме да ги преземе, Инаку не можете да ја примите вашата стока; ви благодариме!
1. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.

Главните својства

боја:
300x600X2MM, 300x700X2MM, 350x600X2MM, 300x800x2MM, 400x900x2MM, 400X900X3MM, 400X800X2mm, 400x700X2MM, 400X800X3mm
Бренд Име:
Mairuige
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
3
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Големина:
XL
Модел:
Обичај
Извор категорија:
Место со цел
Тип:
Персоналните производ
Материјал:
гума + платно
Еден двоен еднострани:
Еден
Карактеристики:
Анти-пропадна, тастатура подлога
Процесот:
термички трансфер
Обработка начин:
Да дознаам обичај
Шема:
Различни големини

Избор на купувачот